Wywóz nieczystości płynnych i szamba - dlaczego warto korzystać ze sprawdzonej firmy świadczącej usługi asenizacyjne ?

Wywóz nieczystości płynnych i szamba - dlaczego warto korzystać ze sprawdzonej firmy świadczącej usługi asenizacyjne ?

Na rynku usług asenizacyjnych obecnych jest wiele firm wykonujących wywóz szamba i nieczystości płynnych bez względu na obszar Polski, na który byśmy spojrzeli. Jednakże najlepszych od asenizacji powinno wyróżniać kilka zalet, cech istotnych z punktu widzenia klienta. Niewątpliwie kluczowymi zaletami są: uczciwość, punktualność i terminowość, jakość sprzętu i wykonywanej usługi asenizacyjnej oraz koszt usługi. Wywóz szamba, nieczystości ciekłych należy zlecać w oparciu o ocenę użytkowników korzystających z asenizacji danej firmy. Dobrym wyznacznikiem solidności takiego przedsiębiorstwa jest wizytówka firmy w google – ilość ocen oraz stopień na jaki jest oceniana firma po dodaniu opinii przez klientów.

Nasza firma jest na rynku od wielu lat a wyżej opisane cechy są dla nas kluczowe i najważniejsze. Dzięki takiemu podejściu do klienta mamy wielu stałych i zadowolonych klientów prywatnych i firm, oraz obserwujemy znaczący wzrost nowych klientów, którzy po wykonaniu pierwszej usługi asenizacyjnej pozostają w naszej firmie. Niewątpliwie wpływ na to ma fakt, że inwestujemy w nowych sprzęt do czyszczenia i opróżniania szamba, z których nie wydobywają sie nieprzyjemne hałasy oraz szczelność zaworów i sprzętu asenizacyjnego jest na najwyższym poziomie co sprawia, że klient nie musi sprzątać po wywozie szamba rozlanych fekali lub oleju z podłoża, kostki brukowej.

EKOAD od ponad 20 lat działa w południowej Wielkopolsce w trzech powiatach: powiat kaliski – miasto Kalisz, gmina Opatówek, gmina Koźminek, gmina Lisków, gmina Mycielin, gmina Żelazków, gmina Stawiszyn, gmina Blizanów, gmina Godziesze Wielkie, gmina Ceków, gmina Szczytniki, powiat turecki – miasto Turek, gmina Turek, gmina Malanów, gmina Kawęczyn, gmina Dobra, powiat sieradzki – gmina Goszczanów, gmina Błaszki, gmina Warta.